FC lokomotiv Počernice

29.dubna vs. FC Machři
Publikováno: Friday, 28.04. 2006 - 22:43:08
Téma: Na hřišti


Tak začínají i zápasy ligové a to hned proti jasnému favoritu naší divize - FC Machři. Jak je v kabině? Co pravděpodobně zkusíme? Pro co si jedeme? To vše čtěte v rozšířeném článku!

Před zápasem

Tak a začíná liga - začínají ligové zápasy chvíle velkých radostí a euforických chvil, jásajících stadionů atd. Ale zároveň začínají zašmulilé chvíle v šatně, pohledy plné smutku a splihlé, na půl žerdi svěšené vlajky vlajkonošů. Tohle všechno přináší liga - asi to nejzajímavější a nejčastější na Hattricku. Zítra vstoupíme do svatostánku týmu, který minulou sezónu divizi vyhrál, tudíž je jasným favoritem a my naopak jasným outsiderem. Před tímto zápasem jsme navíc odehrály zápas pohárový, který jsme vyhrály 2-1, což nám zvedlo sebevědomí, ale zranění jsou veledůležití hráči - Denis Valášek a Ladislav Slivka. Samovzřejmě, že jsme tímto značně oslabeni, ale to je osud HT enginu a na to my se zkrátka nemůžeme vymlouvat. Poslední trénink dneška byl tak poloviční, co se povahy týče. Chvílemy hráči předváděly ty nejlepší parádičky a zkoušeli nové věci - zkrátka se skvěle bavily. Chvílemy však hráči rozdávali pohledy plné smutku, hráli bez zábavy a bez parádiček - to se jim přenesly myšlenky na dva zraněné hráče.... No jo, HT engine je záludný, ale to je realita.
Teď už však k dojmům hráčům. Když jsme se ráno v šatně sešli, proběhla obvyklá konverzace o tom, s kým se hráči seznámily, co všechno vypily (ochlastové jedni) a do kolika se dívaly na telku a jakou kazetu si půjčily (no jo, prasáci)...Také se poprvé na tréninku oběvil nový hráč - švýcar Andy Ricksecker. Sdělil nám dojmy z jeho minulého klubu, jestli je ve švýcarsku dražší pivo a samovzřejmě hned pochválil to naše, kterého mají hráči plnou lednici. Trénink byl až na ty smutné chvilky celkem v pohodě, hned jsme se dostali do zápasového týmu.

Pro co si jedeme?
Jelikož jsme oslabeni o klíčové hráče, jsme outsideři a Machři jsou favoriti celé skupiny, tak budeme velmi rádi za remízu, i když i 1 bod je pro náš prakticky nedosažitelný....

Co budeme hrát?
Budeme hrát naši excelentně natrénovanou taktiku 3-5-2. Říkaly jsme, že jsem jasní outsideři, tak proč nehrajeme něco obranějího? Jednoduchá odpověď - nechceme se až tolik zaleknout, navíc chceme tuto variantu otestovat s novými hráči v poli, takže hrajeme spíš z hlediska poznávání, protože šance na remízu či výhru je opravdu mizivá

Tento článek si můžete přečíst na webu FC lokomotiv Počernice
http://pocernice.wz.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://pocernice.wz.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=8