FC lokomotiv Počernice

Tisková konference - nová sezóna
Publikováno: Sunday, 23.04. 2006 - 19:29:26
Téma: Stadion


Dnes se v útrobách našeho Orange stadium konala tisková konference - jednalo se převážně o cílých a posilách do nové sezóny. Obsah celé zdárné tiskovky naleznete buď v rozšířeném článku, nebo pod odkazem "Prohlášení" v pravém menu.

Končí sezóna a začíná nová. Co říkáte na tu uplynulou?
Tato sezóna byla naše první v historii našeho klubu, proto jsme se spíše rozkoukávaly, ale i přesto jsme si kladly cíle na vrchol tabulky. Tento, na nováčka celkem náročný cíl se nám podařil - skončily jsem druzí, za což musíme velmi poděkovat jak hráčům, tak realizačnímu týmu. Také jsme si dokázali udělat nějaké renomé u sponzorů, kterým také patř velký dík

Jak již bylo řečeno, začíná sezóna nová. Jaké si kladete cíle?
První sezónu, která byla ve znaku rozkoukáván máme již za sebou, proto se do této sezóny chceme pustit na plný plyn - konkrétněji chceme útočit na 1. místo tabulky. Někdo si možná řekne, že jsme stále nováčci a ve skupině máme takové, jako je třeba tým FC Machři, ale jak hráči, tak vedení si věří. Doufáme, že při nás bude stát i notná dávka tolik potřebného štěstí.

Hodláte no nové sezóny posilovat kádr? Jestli ano, tak jak?
Ano, nepochybně. Jsme stále jen začátečníci a proto potřebujeme do týmu zkušeného hráče, který by kluky vedl. Není lehké někoho takového sehnat a to ještě za pro náš tým přijatenou cenu, ale je to již nutné.

Dočká se změn stadion, nebo realizační tým?
Hlavního trenéra Abrechta Moeyse učitě měnit nebudeme, ten naprosto vyhovuje. Realizační tým (Tiskoví muvčí, ekonomové a další) se razantních změn nedočkají, pokud bude třeba, tak jen nepatrných

Tým má novou grafickou éru - Orange grafiku. Bude se v průběhu této sezóny nějak měnit?
Ne, tento design byl vytvořen souběžně s novým designem Hattricku. Nechtěly jsme si lámat hlavu a grafické možnosti nějakými složitýmy kracemi, proto jsme zvolili svěží, jednoduchý oranžový design. Orientovali se i dresy, dokonce i fan-klub a název stadionu.

Jaké cíle si kladete do poháru?
Chceme postoupit minimálně do druhého kola - nic míň, nic víc. Myslím, že stále nejsme tolik vyspělí, aby jsme mohly pomýšlet výše.

V minulé sezóně se celkem často měnily taktiky a pokyny. Vyspěly jste za ty zápasy k nějaké nejčastější?
Taktiky chceme určovat převážně dle soupeře, ale přesto jsme si nějakou tu kreaci už vyhranily. Taktiky se budou také měnit dle potřeb nových posil.

Tento článek si můžete přečíst na webu FC lokomotiv Počernice
http://pocernice.wz.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://pocernice.wz.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5