FC lokomotiv Počernice
Přihlásit se or Registrovat
•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •
 Menu 
· Domů
· Archiv článků
· Články
· Fórum
· Hledání
· Můj účet
· Soukromé zprávy
· Stáhněte si!
· Top 10
 O týmu 

Informace

Historie

Prohlášení

Tabulka

Zápasy

Náš příběh

 Hattrick 

Reprezentace ČR

Česká 1. liga

 Tento web 

Pravidla

 Status 
V tuto chvíli je 5 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
  V poháru jsme postoupily! 
Na hřištiObrovská radost, proud piva a vůně spálených párků. Zaplněné tribuny, 10 000 fanoušků a velkolepé chorea. To všechno přivítalo Orange stadium hráče našeho lokomotivu, kteří hrály 1. kolo pohárů. Byl to nervák do poslední sekundy, ale vybojovaly jsem vítězství. Více dojmů a pocitů ze samého zápasu najdete v rozšířeném článku.

Tak po přestáce začíná nová sezóna a ta samovzřejmě prvním pohárovým zápasem. V naš kabině však nějaká velkolepá nálada nepanuje - hráči jsou zklamaní z druhého místa v minulé sezóně a jen velmi těžko nachází jakoukoliv motivaci. Toho si je trnér Moeys vědom tak hráče burcuje všemožnými způsoby. Konají se relaxační pobyty, soustředění a jiné hráčské lákadla, ale nějaký velký úspěch to bohužel nepřináší, což je před velmi důležitým pohárovým zápasem smrtelně nebezpečné. Konání zápasu se blíží a očekávání fandů jsou vysoká... "Hmm, dnes to nevidím dobře" upozornil spoluhráče brankář Považan. Ostatní si toho byly dobře vědomi a tak jen suše přikyvovali. Přišel ten tolik obáváný čas. Hráči vystoupily z kabiny a připojily se do zástupu soupeřů, kteř naopak na hřiště vstupovali s bujarým úsměvem a náramnou spokojeností. To byl další faktor, kterého se naši hráči lekly. Přešlo na nástup, fanoušci naprosto šílely a atmosféra byla naprosto fantastiská. V zápase se našim klukům dařilo prachbídně. Jako první dostali gól a kombinace jim vůbec nevycházely. Navíc přicházeli další a další zranění našcih nejvyšších opor, které nás drželi ještě nad vodou.Skončil poločas, jediné, co vypovídalo pro nás bylo o 2% vyšší držení míče. Když hráči sklesle doputovali do kabin, jejich nálada se zraněnímy klíčových hráčů ještě snížila na ledovou úroveň. Proneslo se pár slov, jak jsme beznadějně ztraceni a jak to všechno projedeme a hned se šlo na hřiště. Fanoušci, kteří nic o prachbídné motivaci týmu stále vytrvale fandily a povzbuzovali. Jak se čekalo, nějaký převratný zázrak nepřinesl. Snad jsme se jen více tlačily dopředu, ale ne tolik, kolik by jsme si přály. 5 minut před koncem zápasu jsme to již vzdali. Někteří fanoušci již mířily z hlediště ven. Poté se však stalo něco.... něco zázračného pro náš tým. Obrovský bojovník Hinzpeter Wlassak se protlačil do šance a v cestě bu zbýal už jen brankář. Stadion se ponořil do mrtvého ticha - nikdo ani nedýchal. Zkušený Wlassak zavřel oči a po slepu natáhl nohu vpřed. Poté si lehl se zavřenýma očima a čekal, co se bude dít dál. Stadionem se rozlehli bujaré oslavy, skandování "Hinz-peter WLASSAK!!!". Když autor této obrovské oslavy oči oteřel, uviděl míč v soupeřově brance, brankář hostů ležel na zemi a měl obličej v dlaních - Vyrovnáno! Poté, co jsme dorovnali již téměř předem ztracený zápas, co týmu se vlila nová naděje - naděje krásných kombinací a nádherných gólů. V prodloužení jsem soupeře k ničemu nepustily a převážně jen útočily. Ve 3. minuté nastavení se prodral do zakončení Miro Říman. Míč se spustil do vzduchu a točil se přímo do protipohybu brankáře hostí. Ten již nestačil zaregovat a míč se třepotal v síti, což znamenalo vítězství a postup! Na stadionu začala oranžová euforie. Po ochozech se hrnuly Mexické vlny, Miro Říman se vznášel ve vzduchu pod pažemy jeho spoluhráčů a soupeřům bylo k pláči.
Publikováno: Thursday, 27.04. 2006 - 11:50:41 Od: Nissan
 
 Přihlásit se 
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
 Související odkazy 
· Více o tématu Na hřišti
· Další články od autora Nissan


Nejčtenější článek na téma Na hřišti:
29.dubna vs. FC Machři

 Hodnocení článku 
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

 Možnosti 

 Vytisknout článek Vytisknout článek


"V poháru jsme postoupily!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

PHP Scripting LanguageApache.org The World´s Most Popular Open Source database Powered by UNITED-NUKE - Just manage!


© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
You can syndicate our news using the following files: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund

:: skyLineOrange phpbb2 style by Volize Web Solutions :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::