FC lokomotiv Počernice
Přihlásit se or Registrovat
•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •
 Menu 
· Domů
· Archiv článků
· Články
· Fórum
· Hledání
· Můj účet
· Soukromé zprávy
· Stáhněte si!
· Top 10
 O týmu 

Informace

Historie

Prohlášení

Tabulka

Zápasy

Náš příběh

 Hattrick 

Reprezentace ČR

Česká 1. liga

 Tento web 

Pravidla

 Status 
V tuto chvíli je 3 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Prohlášení

Tisková prohlášení
1. tiskové prohlášení - 1. dubna 2006 Naše vedení se uchýlilo ke konání 1. tiskové konference v naší historii klubu. V nižších řádkách se dozvíte, jak je vedení se sezónou spokojeno, jaké má plány do budoucna a mnoho dalšího zajímavého obsahu, který o nás hodně prozradí. Čtěte dále!

1. Sezóna je u konce, do konce zbývá už jen jeden poslední zápas, ale my už umístění známe. Náš tým v této sezónně končí nakonec na 2. místě, dlouho jsme se držely na místě prvním, ale nakonec naše plány razantně utnul tým FC Machři, který se jako uragán přehnal naší ligou a v předposledním zápase, když nad námi jasně zvítězil si zajistil baráž o 5. ligu. My, z pohledu vedení jsme s touto sezónou spokojeni, dokázali jsme splnit to, co jsme od sebe očekávaly - zaútočily jsme na špici tabulky, ale nedobily jsme ji. Pravda, je to škoda, protože jsme baráž mohli hrát klidně i my, ale je to stále lepší být druhý, než poslední, na čemž se vedení jednohlasně shodlo. Budoucnost našeho klubu je zatím ve hvězdách, ale určité cíle by jsme měli. Jakožto první cíl jsou posily, hodláme nakopit co nejvíce kvalitních hráčů, opravdu hodně kvalitních hráčů, protože náš cíl, pro umístění v další sezónně není malý - chceme hrát baráž o pátou ligu, což není málo. Doufejme, ža při nás budou stát fanoušci, finance, ale i jen to tolik potřebné štěstí.


Tisková konference - nová sezóna 23.dubna 2006 Končí sezóna a začíná nová. Co říkáte na tu uplynulou?
Tato sezóna byla naše první v historii našeho klubu, proto jsme se spíše rozkoukávaly, ale i přesto jsme si kladly cíle na vrchol tabulky. Tento, na nováčka celkem náročný cíl se nám podařil - skončily jsem druzí, za což musíme velmi poděkovat jak hráčům, tak realizačnímu týmu. Také jsme si dokázali udělat nějaké renomé u sponzorů, kterým také patř velký dík

Jak již bylo řečeno, začíná sezóna nová. Jaké si kladete cíle?
První sezónu, která byla ve znaku rozkoukáván máme již za sebou, proto se do této sezóny chceme pustit na plný plyn - konkrétněji chceme útočit na 1. místo tabulky. Někdo si možná řekne, že jsme stále nováčci a ve skupině máme takové, jako je třeba tým FC Machři, ale jak hráči, tak vedení si věří. Doufáme, že při nás bude stát i notná dávka tolik potřebného štěstí.

Hodláte no nové sezóny posilovat kádr? Jestli ano, tak jak?
Ano, nepochybně. Jsme stále jen začátečníci a proto potřebujeme do týmu zkušeného hráče, který by kluky vedl. Není lehké někoho takového sehnat a to ještě za pro náš tým přijatenou cenu, ale je to již nutné.

Dočká se změn stadion, nebo realizační tým?
Hlavního trenéra Abrechta Moeyse učitě měnit nebudeme, ten naprosto vyhovuje. Realizační tým (Tiskoví muvčí, ekonomové a další) se razantních změn nedočkají, pokud bude třeba, tak jen nepatrných

Tým má novou grafickou éru - Orange grafiku. Bude se v průběhu této sezóny nějak měnit?
Ne, tento design byl vytvořen souběžně s novým designem Hattricku. Nechtěly jsme si lámat hlavu a grafické možnosti nějakými složitýmy kracemi, proto jsme zvolili svěží, jednoduchý oranžový design. Orientovali se i dresy, dokonce i fan-klub a název stadionu.

Jaké cíle si kladete do poháru?
Chceme postoupit minimálně do druhého kola - nic míň, nic víc. Myslím, že stále nejsme tolik vyspělí, aby jsme mohly pomýšlet výše.

V minulé sezóně se celkem často měnily taktiky a pokyny. Vyspěly jste za ty zápasy k nějaké nejčastější?
Taktiky chceme určovat převážně dle soupeře, ale přesto jsme si nějakou tu kreaci už vyhranily. Taktiky se budou také měnit dle potřeb nových posil.

Copyright © FC lokomotiv Počernice
Všechna práva vyhrazena.

Publikováno: 19.02. 2006 (810 čtenářů)

[ Zpět ]

PHP Scripting LanguageApache.org The World´s Most Popular Open Source database Powered by UNITED-NUKE - Just manage!


© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
You can syndicate our news using the following files: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund

:: skyLineOrange phpbb2 style by Volize Web Solutions :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::